logo lubuskie love
   

BYTOM ODRZAŃSKI - jak ja lubię tu być.


Co chciałbym wam dziś pokazać ? Słoneczne włoskie miasteczka, przepiękne czeskie starówki a może niesamowite i urocze miasta Niemiec ? Nie tym razem.  Zapraszam wszystkich znacznie bliżej,  do miejsca które wydaje się być trochę na uboczu, jednak już przed wiekami działy się tu niesamowite historie. Do miasta górującego nad Odrą, gdzie do dziś zachowały się unikalne schody rybackie, a niedawno powstało molo rzeczne na wysadzonym moście prowadzące do nikąd :)

To miasto to Bytom Odrzański.  

Urzeka odwiedzających jednym z najpiękniejszych rynków w Polsce, fascynuje bogatą historią i jest wzorem porządku oraz czystości. Niektórzy zadają nawet pytanie - czy miasto ma szansę stać się tak popularne jak Kazimierz Dolny?
|
Jego mieszkańcy od wielu lat na to pracują. Pojawiają się tu ekipy filmowe, fotografowie zachęcają zakochanych oraz pary młode i wszystkich miłośników sesji fotograficznych do wizyty na tutejszym rynku w celu zrobienia  doskonałych zdjęć. 

Przepiękny ratusz i kolorowe kamieniczki sprawiają że mamy wrażenie bajkowej scenerii. Zdaje nam się że czas się tu zatrzymał. 

Na rynku jest również pomnik kota w butach. Historia jego pomocy dla miejscowych miłośników wina do dnia dzisiejszego wywołuje uśmiech na twarzy poznających historię tego uroczego zwierzaka. Krótki spacer z rynku do portu i widok Odry wprawiają w romantyczny nastrój.

Dla tych którzy lubią wędkować również znajdzie się odpowiednia ilość ryb – ooooooo TAKICH

LubuskieLove to marka biura podróży Mega Tours, które od 24 lat zabiera Was na Wasze wymarzone wycieczki. Co roku około 15 000 zadowolonych turystów bierze udział w naszych podróżach, małych i dużych. Zorganizowaliśmy tysiące wyjazdów i ciągnie nie mamy dość! Jesteśmy doświadczeni i solidni, a do tego – uwielbiamy to co robimy! Dla naszych pilotów nie ma rzeczy niemożliwych, a w czterech naszych biurach czekają na Was doradcy, którzy odpowiedzą na każde podróżnicze pytanie. Najlepszą reklamą dla nas są Wasze opinie, Wasze uśmiechy i zadowolenie, z jakim wracacie z wyjazdów! Polecamy!

Rezerwuj online

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl