logo lubuskie love
   

Jedziemy do ENERGYLANDII

Wycieczka z LubuskieLOVE - najlepszy sposób na zwiedzanie!

Jedziemy do Energylandii!!! Decyzja zapada szybko, kupujemy bilety online na LubuskieLOVE – bardzo sprawnie i wygodnie, pakujemy plecaczki i jesteśmy gotowi. Zastanawiamy się czy nocna jazda nie będzie się nam dłużyć, ale czas mija błyskawicznie. Czy jedzie z nami pilot? O tak! Na wycieczkach z LubuskieLOVE zawsze jest pilot (albo pilotka) – kompetentni miłośnicy podróży i doskonali organizatorzy.

Ostatni zakręt na trasie do Energylandii i – z ust wszystkich wyrywa się jeden wielki okrzyk WOOOOOOOOOW. Tuż przed nami jest Zadra – najwyższa drewniana kolejka na świecie! Duma Parku i pobity rekord! Sprawy organizacyjne są załatwione przez pilota błyskawicznie i zaczynamy zabawę. W parku jest kilka stref tematycznych, my wybieramy oczywiście ekstremalną. Napięcie sięga zenitu!

Tu bezsprzecznie króluje Hyperion. Już samo wejście na kolejkę jest ekscytujące. Dalej jest tylko lepiej: 142 km/h, 80-metrowy spadek przy 85 stopniach nachylenia. Ufffff! Kolanka miękkie, ale jeszcze raz. Na drugi ogień idzie Mayan, Space Gun, Speed, no i oczywiście Formuła 1. Wszystko szybkie, kolorowe, dające wiele frajdy i adrenaliny. Już wiemy, że pokochaliśmy to miejsce na zabój!

Chcemy trochę ochłonąć, więc idziemy na seans do kina. Trafiamy na Pacman’a – fajna atrakcja. Szkoda, że trwa tak krótko. Teraz czas na obiad. Obiekty gastronomiczne w Energylandii są na każdy gust – od frytek i nuggetsów do bardzo smacznej zupy czy pizzy. No i lody na deser.

Bardzo fajne są pokazy Extreme Show. Widownia może pomieścić 2000 osób. Kaskaderzy samochodowi robią cuda niewidy. Od ich sztuczek zapiera dech w piersiach i pojawia się gęsia skórka. No i jest okazja by odetchnąć po tych wszystkich ekstremalnych doznaniach.

Błędnik woła o odpoczynek, więc idziemy do strefy familijnej. Tu też jest fajnie! Wodna bitwa i Kopalnia Złota trochę nas ochładzają. A z Jungle Adventure korzystamy aż trzy razy. Przejażdżka w okrągłej "łodzi" po szalonej rwącej rzece jest świetna! Fale, wiry, wodospady sprawiają, że czujemy się jak na prawdziwym raftingu. Super!

Powoli kończy się nam czas w parku. Wiemy na 100%, że wrócimy.  Mimo, że byliśmy tu cały dzień, został nam do "spradwzenia" park wodny.

Z całego serca polecamy każdemu, by wybrać się do Energylandii z LubuskieLOVE. Bilety kupisz szybko, autokar dowiedzie na miejsce i nie trzeba martwić się o drogę, pilot zadba o bilety, a Ty musisz tylko dobrze się bawić. W Energylandii z LubuskieLOVE to nie jest trudne!

LubuskieLove to marka biura podróży Mega Tours, które od 24 lat zabiera Was na Wasze wymarzone wycieczki. Co roku około 15 000 zadowolonych turystów bierze udział w naszych podróżach, małych i dużych. Zorganizowaliśmy tysiące wyjazdów i ciągnie nie mamy dość! Jesteśmy doświadczeni i solidni, a do tego – uwielbiamy to co robimy! Dla naszych pilotów nie ma rzeczy niemożliwych, a w czterech naszych biurach czekają na Was doradcy, którzy odpowiedzą na każde podróżnicze pytanie. Najlepszą reklamą dla nas są Wasze opinie, Wasze uśmiechy i zadowolenie, z jakim wracacie z wyjazdów! Polecamy!

Rezerwuj online

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl