logo lubuskie love
   

Jesień z LUBUSKIE LOVE

Co? Gdzie? Kiedy?

Tutaj wyczytasz o wszystkich wydarzeniach, jakie umieściliśmy w kalendarzu wycieczek. Nastała jesień, a wraz z jesienią klimatyczne i pełne uroku wyjazdy. A co polecamy? Poczytaj na naszym blogu https://lubuskielove.pl/aktualnosci. Wycieczka dla rodzin i hit o każdej porze roku to Fabryka Czekolady, romantyczny wypad do Drezna i klimatyczny spacer Tarasami Bruhla. Weekend w Berlinie? Pewnie, że TAK! Masz okazje na rejs po Sprewie i zobaczyć taki Berlin, jakiego nie pokaże Ci żaden przewodnik :) Sprawdź! Wyjątkowy i magiczny Festiwal Światła w Pradze? Oczywiście, że jedziemy! Tylko z Nami zobaczysz najpiękniejsze iluminacje świetlne w stolicy Czech! Jesień z LubuskieLove to również Święto Młodego Wina w Polskiej Toskanii oraz jarmarki bożonarodzeniowe w grudniu. Szczegóły już wkrótce. 


PAŹDZIERNIK

10.10 (sobota)
** DREZNO - perła Saksonii w jesiennym blasku https://lubuskielove.pl/wycieczka/drezno/date/2020-10-10

11.10. (niedziela)
** Cottbus ZOO i Fabryka Czekolady – łużycka stolica czekolady
https://lubuskielove.pl/fabryka-czekolady-felicitas-16/aktualnosci

17.10 (sobota)
** PRAGA - Festiwal Światła w stolicy Czech! - https://lubuskielove.pl/wycieczka/praga-z-wizyta-w-bajkowej-stolicy-czech

24.10. (sobota)
** BERLIN i jesień w stolicy Niemiec - https://lubuskielove.pl/wycieczka/berlin/date/2020-10-24

Kolejne wyjazdy i pomysły już niebawem :)
 

LubuskieLove to marka biura podróży Mega Tours, które od 24 lat zabiera Was na Wasze wymarzone wycieczki. Co roku około 15 000 zadowolonych turystów bierze udział w naszych podróżach, małych i dużych. Zorganizowaliśmy tysiące wyjazdów i ciągnie nie mamy dość! Jesteśmy doświadczeni i solidni, a do tego – uwielbiamy to co robimy! Dla naszych pilotów nie ma rzeczy niemożliwych, a w czterech naszych biurach czekają na Was doradcy, którzy odpowiedzą na każde podróżnicze pytanie. Najlepszą reklamą dla nas są Wasze opinie, Wasze uśmiechy i zadowolenie, z jakim wracacie z wyjazdów! Z nami najlepiej!

© 2020 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl