logo lubuskie love
   

Nowy Rok z LUBUSKIE LOVE

Co? Gdzie? Kiedy?

Miniony rok przyniósł wiele "winnych" spotkań przy zachodzie słońca i poznania bliżej smaku lubuskiego wina, rowerowych wycieczek po najpiękniejszych ścieżkach w Lubuskiem.. Minione wakacje dały dzieciom możliwość poznania bliżej naszego regonu dzięki Akademii Młodego Podróżnika.. Miniony rok to również Winobranie jakiego jeszcze nie było - pomimo obaw, jakie wszystkim towarzyszyły potrafiliśmy się cieszyć chwilą. Udało się! Pierwszy raz moglismy zając się Winobusami i mamy nadzieję, że nie ostatni :)
A już niebawem (bo moco w to wierzymy!), w tym miejscu wyczytasz o wszystkich wydarzeniach, jakie umieścimy w kalendarzu wycieczek. Nowy Rok 2021 to nowe spojrzenie na przyszłość, to świezy oddech pełen nadziei na lepsze czasy dla (nie tylko) podróżujących. Jesteśmy zwarci i gotowi! Nowe trasy wycieczkowe, nowe miejsca, jeszcze więcej wydarzeń regionalnych do których będziemy chcieli Was zabrać! Do zobaczenia na Lubuskim Szlaku z LubuskieLove :)

LubuskieLove to marka biura podróży Mega Tours, które od 24 lat zabiera Was na Wasze wymarzone wycieczki. Co roku około 15 000 zadowolonych turystów bierze udział w naszych podróżach, małych i dużych. Zorganizowaliśmy tysiące wyjazdów i ciągnie nie mamy dość! Jesteśmy doświadczeni i solidni, a do tego – uwielbiamy to co robimy! Dla naszych pilotów nie ma rzeczy niemożliwych, a w czterech naszych biurach czekają na Was doradcy, którzy odpowiedzą na każde podróżnicze pytanie. Najlepszą reklamą dla nas są Wasze opinie, Wasze uśmiechy i zadowolenie, z jakim wracacie z wyjazdów! Z nami najlepiej!

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl