logo lubuskie love
   

Prezenty Love

Podaruj, bliskiej Ci osobie

Niezapomniane chwile, one na pewno się nie zmarnują i nie zakurzą! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj coś wyjątkowego

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj coś wyjątkowego – coś, na co samemu ciężko się zdecydować kiedy brakuje czasu czy nie rzadko funduszy. Nasza oferta to gotowy prezent i początek fantastycznej podróży: dla dziadka i babci, dla dziecka z okazji urodzin, dla Mamy i Taty, dla ukochanej żony i ukochanego męża. Kup na LubuskieLove wycieczkę na prezent i zobacz jak wielką radość sprawisz obdarowanym. To gwarancja niezapomnianych wspomnień na długie lata w każdym wieku. Przeczytaj więcej o pomysłach o proponowanych wycieczkach na prezent.

Wycieczka w prezencie

Wycieczki dla Babci i Dziadka

W LubuskieLove znajdziesz atrakcje dla tych, co lubią aktywnie spędzić czas wolny i dla tych co
potrzebują chwili relaksu i odpoczynku. Taki oryginalny prezent dla dziadków będzie okazją do
oderwania się od codziennych obowiązków i spróbowania atrakcji, na które być może nigdy by nie
mieli czasu. Z wielu naszych propozycji szczególnie polecamy Lubuskie Winnice, Lubuskie Sanktuaria
oraz Szlak wina i miodu. Vouchery są ważne od lipca do września 2020 oraz w 2021 (lipiec-wrzesień).
Realizacja takiego Voucheru jest realizowania zgodnie z kalendarzem wycieczek, który znajduje się na
naszej stronie. Kliknij by poznać całą ofertę.

Kreatywny prezent dla dziecka

Ciekawe prezenty dla dzieci przybierają często postać materialną. A tak naprawdę, najlepsze prezenty dla dzieci to te, które pozwalają wspólnie spędzać, tak ważny i cenny, czas. Upominki w formie nowych przeżyć czy wspólnej zabawy będą na pewno lepszym pomysłem. Obdarowanie malucha czy nastolatka oryginalnym prezentem to też świetnia okazja by obudzić w nim pasję . Być może nowa pasja to najlepsza szansa na nową wspólną pasję ☺. Największa korzyść z takiego zakupu? Zobaczysz uśmiech i radość na twarzy najważniejszej dla Ciebie osoby! Gwarantujemy, że warto!

Spełnij marzenie Mamy i Taty


Mama i Tata to te osoby, którym najbardziej zależy na spełnianiu marzeń dziecka, często zapominając
o sobie. LubuskieLove proponuje w bardzo wyjątkowy sposób spełnić marzenia Twoim rodzicom.
Podaruj im Voucher, by poznali nowe formy wypoczynku (np. Plaża Wino Śpiew) i aktywności (np. GolfoweLove, RoweloveLove). Podaruj im najpiękniejsze wspomnienia z bycia razem i bycia poza domem.
Kliknij by poznać całą ofertę.

Dla ukochanej żony/ukochanego męża

Często będąc z kimś długie lata brakuje pomysłu na prezent – bo przecież Ona wie co najlepiej jej pasuje.. bo On wie co chce i sam sobie kupi.. Nie zawsze musi być to biżuteria czy bilet na mecz. Podaruj coś naprawdę wyjątkowego. Podaruj Jej czas tylko dla siebie i dla jej przyjaciółek, by na chwilę mogła zapomnieć o codzienności. Podaruj Mu czas tylko dla niego i dla jego przyjaciół by mógł oderwać się od obowiązków i natłoku pracy. Sprawisz największą radość osobie którą kochasz podarowując jej coś tylko dla niej. Kliknij by poznać całą ofertę https://lubuskielove.pl/wycieczki/lubuskie-zagraniczne. https://lubuskielove.pl/wycieczki/lubuskie-wycieczki. LATO SIĘ KOŃCZY I NIE ZDĄŻYŁEŚ ??? Nic się nie stało ! Przed końcem roku rusza fantastyczny pakiet wyjazdów na zjawiskowe i niepowtarzalne Jarmarki Świąteczne. Berlin, Drezno, Cottbus Wrocław, czekają na Ciebie z niecierpliwością i wabią światecznymi zapachami.
ROK się skończył i nie zdążyłeś - zamień swój voucher na egzotyczną podróż w naszym oddziale z wczasami indywidualnymi. Gorące słońce plaże i cały swiat czeka na Ciebie. Ważność Twojego voucheru NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY !!!.

LubuskieLove to marka biura podróży Mega Tours, które od 24 lat zabiera Was na Wasze wymarzone wycieczki. Co roku około 15 000 zadowolonych turystów bierze udział w naszych podróżach, małych i dużych. Zorganizowaliśmy tysiące wyjazdów i ciągnie nie mamy dość! Jesteśmy doświadczeni i solidni, a do tego – uwielbiamy to co robimy! Dla naszych pilotów nie ma rzeczy niemożliwych, a w czterech naszych biurach czekają na Was doradcy, którzy odpowiedzą na każde podróżnicze pytanie. Najlepszą reklamą dla nas są Wasze opinie, Wasze uśmiechy i zadowolenie, z jakim wracacie z wyjazdów! Polecamy!

Rezerwuj online

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : rentlab.pl