logo lubuskie love
   

WARUNKI UCZESTNICTWA

OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. Nad organizacją wycieczki czuwa, o szczegóły dba i wszystko za Was zorganizuje Biuro Podróży Mega Tours Mariusz Grabowy, pomysłodawca i właściciel marki LubuskieLove. Zabieramy Was na wycieczki od 24 lat.
 2. Biuro posiada wpis do rejestru najlepszych organizatorów i pośredników turystycznych województwa lubuskiego.
 3. Cena gwarantuje : transport zatankowanym autokarem lub busem z kierownicą, kołami, i uśmiechniętym kierowcą.
 4. Zakupu wycieczki w LubuskieLove dla osoby niepełnoletniej może dokonać tylko i wyłącznie rodzic/opiekun prawny.
 5. Zaopiekuje się Wami doświadczony, kompetentny, od ucha do ucha uśmiechnięty pilot.
 6. Tyły ubezpiecza i czuwa przy Helpline Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A.
 7. Szczegóły wycieczek znajdziecie na www.lubuskielove.pl
 8. Wycieczkę u nas kupisz z dowolnego miejsca o każdej porze, wystarczy kliknąć ‘“KUP” w sklepie internetowym.
 9. Jeśli będziesz musiał - możesz zrezygnować. Oczywiście z bardzo ważnych powodów, takich jak: tsunami, trzęsienie ziemi, tornado lub ………………………………………………..(wpisz własny powód). Rezygnacja na 72 godziny przed wycieczką jest bezkosztowa. O swojej rezygnacji - koniecznie nas poinformuj ON TIME telefonicznie lub mailowo.
 10. Gdyby nasz wesoły autokar nie miał pełnego składu i ruszyć na LubuskieLove nie mógł, poinformujemy Cię na najpóźniej dzień przed do 19.00. Nie pozwól na to - zaproś swoich znajomych i rodzinę.
 11. Pamiętaj, że musisz mieć przy sobie swój własny dokument ze zdjęciem - dowód osobisty lub paszport - dorośli oraz dzieci. Niestety Paszport Polsatu nie wystarczy.
 12. Jeśli na wycieczce coś przyciągnie Twoją uwagę na dłużej, a grupa Ci zniknie z pola widzenia, od razu dzwoń do wspomnianego wcześniej uśmiechniętego pilota. Jeśli nie będzie z Tobą kontaktu wycieczka idzie dalej, ale nie bój się - zorganizujemy akcję poszukiwawczą i dołączysz do nas najszybciej jak się da.
 13. Czasami tak bywa że coś nieprzewidzianego na drodze do celu stanie. Wtedy to omijamy i w dalsza podróż ruszamy. Bezpieczeństwo i Wy jesteście dla nas najważniejsi!
 14. Zawsze słuchaj Pilota! On chce dla Ciebie dobrze, ale jak rozkręcisz, albo zepsujesz autokar, to będziesz musiał oddać kasę za naprawę. Jak jesteś nieletni - to rodzice robią przelew. Jeśli ktoś będzie uciążliwy dla wycieczkowiczów to organizujemy zajęcia indywidualne na najpiękniej ukwieconej lubuskiej łące.
 15. Skorzystaj ze wszystkich atrakcji. Jeśli zasiedzisz się w sklepie z pamiątkami lub bawisz się w chowanego - przegapisz daną atrakcję - pieniędzy za wstęp nie będziemy mogli dla Ciebie odzyskać.
 16. Wiemy, że będziecie zadowoleni, ale w razie czego dajemy Wam opcję reklamacji. W trakcie wycieczki lub po jej zakończeniu zapraszamy na kawę do biura. Masz na to 14 dni od zakończeniawycieczki. Odpowiemy od razu, chyba, że jesteśmy super zajęci to damy znać do 30 dni.
 17. Każdy uczestnik wycieczki zobowiązany jest do przedstrzegania warunków uczestnictwa, do tego osobom nieletnim zabronione jest posiadanie i zażywanie: alkoholu, wyrobów tytoniowych, środków odurzających. NA SERIO!
 18. W ramach niektórych wyjazdów LUBUSKIE LOVE   kręcimy filmy lub robimy zdjęcia. Zdjęcia i filmy dotyczą tylko  "aktywności grupowych*.   Zgodnie z prawem nie jest wymagane  uzyskanie zgody na rozpowszechnianie wizerunku w przypadku kiedy  fotografowana osoba stanowi jedynie szczegół większej całości. 

© 2020 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl