logo lubuskie love
   

Współpraca

WSPÓŁPRACA TO KLUCZ DO SUKCESU

Lubuskie LOVE to projekt, który ma pozwolić rozkochać się w Lubuskim.

Oferta kilkudziesięciu wycieczek dla rodzin, dzieci, seniorów, wycieczek aktywnych oraz do parków rozrywki, ma za zadanie uatrakcyjnić czas spędzony w Polskiej Toskanii. Jeśli jesteś właścicielem bazy noclegowej w lubuskim to nasz projekt jest skierowany także dla Ciebie.

5 zalet współpracy z lubuskie love

BOGATSZA OFERTA

KOMFORTOWO I WYGODNIE czyli DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO

Wzbogacimy ofertę Waszego noclegu o dodatkowe możliwości zagospodarowania dnia dla klientów. Lubuskie Love oferuje wycieczki dłuższe i krótsze, dla wszystkich: dla singli, rodzin z dziećmi i seniorów. Każdy z nas wie, że dzisiejszy klient/turysta oczekuje pełnego pakietu usług, dostępnego SZYBKO i WYGODNIE. Często poświęcił już CZAS na wybór bazy noclegowej, a samodzielne komponowanie PROGRAMU wypoczynku dla niektórych jest prawdziwą udręką. Tata chce w spokoju łowić ryby, mama marzy o fotografowaniu pięknej przyrody, a dzieci są spragnione zabawy w Majalandzie lub odwiedzin w Parku Krasnala. Nasza oferta ma pogodzić ten ogień z wodą.

TANIEJ, LEPIEJ!

PADA? NIC NIE SZKODZI !!!

Obniżymy koszty pobytu turysty U WAS zabierając go na całodniową wycieczkę. Standardowo turysta na obiekcie generuje większe zużycie mediów. Bywa tak, że atrakcje na obiekcie zaliczone w 100%, a pogoda płata figle i nie zachęca do RELAKSU I plażowania. Ale to nie powód by NARZEKAĆ NA WYPOCZYNEK ! Lubuskie Love wychodzi Wam naprzeciw i nie dość, że zabierze turystę na wycieczkę, to jeszcze sprawi by wrócił do Was w kolejnym sezonie ze znajomymi, bo współpracujecie z kimś, kto zapewni im atrakcyjne spędzenie czasu i poznanie najlepszych atrakcji w okolicy.

W DOBRYCH RĘKACH

NASZA OFERTA NA WASZYM OBIEKCIE TO DLA NAS WEZWANIE DO JESZCZE WIĘKSZEJ STARANNOŚCI NIŻ ZAWSZE.

Wasi klienci to Nasi ulubieni turyści i dbamy o nich NA 102%. NASZE PROPOZYCJE DOSTARCZAJĄ TURYSTOM SZEROKIEJ WIEDZY O LUBUSKIM ORAZ atrakcjach, które warto odwiedzić. Jesteśmy na rynku od 24 lat i z pełną odpowiedzialnością oraz wielką pasją tworzymy to co najlepsze. Tym razem stworzyliśmy Lubuskie Love i mamy pewność, że można się tym chwalić. My na naszych stronach internetowych i w promocji regionu chętnie pochwalimy się Wami.

CZAS TO PIENIĄDZ

WAKACJE TO DLA WAS MNÓSTWO PRACY

Nie ma czasu na dodatkowe zajęcia czy dokładanie obowiązków. Wygodny system rezerwacji ONLINE nie angażuje Waszych pracowników. TURYSTA, WYBIERAJĄC WYCIECZKĘ Z LUBUSKIM LOVE OD RAZU DYSPONUJE PEŁNYMI INFORMACJAMI I MA DO DYSPOZYCJI ZESPÓŁ, KTÓRY REAGUJE NA WSZYSTKIE JEGO ZAPYTANIA. Wasi pracownicy nie muszą być w to W ŻADEN SPOSÓB zaangażowani.

WYGODNIE, ESTETYCZNIE...

... I Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

Dostarczymy wszelkie niezbędne materiały informacyjne, ulotki w estetycznym stojaku, plakaty a na Wasze życzenie także personalizowane bannery z Waszą reklamą. Jeśli będziecie zainteresowani spotkamy się z Wami i Waszymi pracownikami by przedstawić w ciągu 20 minutowej prezentacji założenia i programy naszych wyjazdów. Co więcej, będziemy dla Was dostępni o każdej porze dnia. Na wszystkie pytania w sprawie oferty - odpowiemy natychmiast. JEŚLI BĘDZIECIE CHCIELI NAS SPRAWDZIĆ W DZIAŁANIU - NA PEWNO UDA SIĘ NAM SPOTKAĆ NA TRASIE. ZADZWOŃ lub NAPISZ do nas. - Nasza współpraca to najlepszy sposób na to by klient do Was wrócił ponownie.

Nasza współpraca

to najlepszy sposób na to by klient do Was wrócił ponownie.

ZADZWOŃ lub NAPISZ do nas!

LubuskieLove to marka biura podróży Mega Tours, które od 24 lat zabiera Was na Wasze wymarzone wycieczki. Co roku około 15 000 zadowolonych turystów bierze udział w naszych podróżach, małych i dużych. Zorganizowaliśmy tysiące wyjazdów i ciągnie nie mamy dość! Jesteśmy doświadczeni i solidni, a do tego – uwielbiamy to co robimy! Dla naszych pilotów nie ma rzeczy niemożliwych, a w czterech naszych biurach czekają na Was doradcy, którzy odpowiedzą na każde podróżnicze pytanie. Najlepszą reklamą dla nas są Wasze opinie, Wasze uśmiechy i zadowolenie, z jakim wracacie z wyjazdów! Z nami najlepiej!

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl