logo lubuskie love
   

ZOO Cottbus i Fabryka czekolady

HIT
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

Cena wycieczki 84 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Wakacje powoli zbliżają się do końca, ale nie musi to oznaczać końca rodzinnych wyjazdów. Zapraszamy na fantastyczną wycieczkę dla całej rodziny, na której nikt nie będzie się nudził! Razem z LubuskieLOVE wykorzystamy ostanie letnie dni na świetną zabawę! ZOO w Cottbus jest kameralne i przyjazne dzieciom. Zobaczymy tu majestatyczne słonie, a również zabawne surykatki i wesołe pingwiny. Znajdziemy również czas na wyśmienite lody i i nne smakołyki. Na zakończenie wizyta w raju dla łasuchów. Fabryka czekolady w niemieckim Hornow to manufaktura ręcznie robionych pralin według belgijskiej receptury.  czekają tu na nas czekoladowe warsztaty oraz degustacja czekolady. Plac zabaw i zagrody ze zwierzętami to ulubione miejsca najmłodszych wycieczkowiczów.

Program wycieczki

 • Ogród Zoologiczny w Cottbus jest rodzinnym miejscem i zachwyca kameralnością. Spotkamy tu dziesiątki gatunków zwierząt. Największe wrażenie robią majestatyczne słonie, które jedzą nam z ręki. Wyjątkowe będzie spotkanie ze słodkimi surykatkami oraz wizyta w koziej zagrodzie. Bliskie spotkania będą również z lemurami, pingwinami, pelikanami i wydrami. W ZOO znajdziemy  place zabaw, miejsca odpoczynku, punkty gastronomiczne i piknikowe. 
   
 • Fabryka czekolady Felicitas to słodkie spotkanie z przysmakiem milionów ludzi - czekoladą. W czekoladowym kinie dowiemy się o tajemnicach produkcji wyjątkowych pralin. Degustacja wraz z kubkiem gorącej czekolady. Następnie czekoladowe warsztaty. Zamienimy się w artystów i spróbujemy sił w zdobieniu czekoladowej tabliczki. Felicitas to także kawiarnia z ofertą przepysznych ciast i wyśmienitych lodów,  a na dworze czeka nas duży, zielony teren, zagroda z kozami oraz plac zabaw.

Plan jazdy

                 
Co jest w cenie? 
 • transport dostosowany do ilości uczestników
 • opieka pilota-przewodnika na trasie przejazdu
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • ubezpieczenie KL i NNW 
Co nie jest w cenie:
 • Fabryka czekolady i warsztaty 7 €/dorosły, 6 €/dziecko
 • ZOO w Cottbus 8 €/dorosły, 4 €/dziecko
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00 - 19:00

Warunki:
 • Lubuskielove nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.
 • Kolejność zwiedzania jest ramowa i może ulec zmianie.
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00

P.S. Czy wiesz, że?
Nazwa czekolady w języku Azteków oznaczała „gorzką wodę”. Trudno się dziwić. Aztecy pili wywar z ziaren kakaowca z dodatkiem chili, kukurydzy i arnoty. Podobno niekiedy dodawali również środków halucynogennych. Taki napój nie mógł być smaczny. Dzisiaj czekoladę kochają prawie wszyscy! Słodka, pyszna, krucha, w przeróżnych kształtach! Pomoże na depresje, obudzi, doskonale połączy się z poranną kawą, a gorzka z czerwonym winem.

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

95
120
119
89
89
115
84
99
79
115
109
99
125
95
84
119

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl