logo lubuskie love
   

KOBIETY WINO ŚPIEW - Winnica Cantina oraz WInnica Pod Lubuskim Słońcem

Szapo Night, czyli koncert na Winnicy
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

Cena wycieczki 160 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

KOBIETY WINO ŚPIEW to cykl wydarzeń z LubuskieLove które zabierze Państwa w romantyczny świat muzyki rozrywkowej i nie tylko. Przy zachodzie słońca.. z lampką wina.. wśród pól winorośli, zaśpiewa wyjątkowa piosenkarka i aktorka Małgorzata Szapował przy akompaniamencie wspaniałego muzyka Alberta Bezdziczka.  Miłym akcentem na poczatek tej całkiem (nie)winnej muzycznej przygody będzie spacer z lampka wina na Winnicy Cantina...bo przecież nie było by kobiet bez meżczyzn i meżczyzn bez kobiet. To będzie wyjątkowy wieczór.  

Program wycieczki

 • Winnica "Cantina" – tutaj wino nalewa się w takiej kolejności: kobietom, duchownym i mężczyznom. Przygoda właścicieli Cantiny zaczęła się kilkanaście lat temu w przydomowej piwnicy i szybko przerodziła się w życiową pasję. To fantastyczną opowieść o uprawie winorośli, procesie przetwarzania i produkcji wina a wysublimowany smak wina najlepiej współgra z gorzką czekoladą lub orzechami...
   
 • Winnica Pod Lubuskim Słońcem - w malutkiej miejscowości Laski w okolicach Przełazów wcale nie jest malutka. Dużo słońca, jak sama nazwa winnicy wskazuje, przebija się wśród winorośli i sprawia że widok z domowego tarasu jest fantastyczny. Uroku osobistego winiarzowi bez wątpienia dodaje to iż jest.. Kobietą. Pani Bożena to artystka z duszą i pasją którą przekłada na, czasem niełatwą, pracę w winnicy. To silna kobieta o pięknym uśmiechu którym roztacza niesamowitą aurę, a dzięki której czujemy się jak w innym świecie.. Zaś winne wytrawne smaki wśród słońca pozwolą zapamiętać na długo wizytę w tym miejscu. Koniecznie odwiedź to miejsce.
   
 • "Szapo Night" - koncert z muzyką na żywo na winnicy - wieczór z polską piosenką rozrywkową i nie tylko. W repertuarze Małgorzaty Szapował przy akompaniamencie Alberta Bezdziczka usłyszymy m. in. utwory Kabaretu Starszych Panów, Hanny Banaszak, Wandy Warskiej, zespołu Raz Dwa Trzy czy Kayah.
   
 • degustacja 3 WYBORNYCH WIN ze specjalnie dobranymi swojskimi serami, lokalnymi wędlinami, oliwkami i pieczywem.
 

Cena zawiera:
 • klimatyzowany transport dostosowany do ilości uczestników
 • opieka pilota-przewodnika na trasie przejazdu
 • Opłaty drogowe i parkingowe
 • spacer z lamką wina na Winnicy "Cantina"
 • degustacja 3 win z deską regionalnych serów i wędlin
 • koncert z muzyką na żywo na Winnicy Pod Lubuskim Słońcem
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 16:45 - 00:30

Warunki:
 • Lubuskielove nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu
 • Kolejność zwiedzania jest ramowa i może ulec zmianie
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00
Uwaga!
Program wycieczki przewiduje kilkugodzinny pobyt na świeżym powietrzu. Prosimy założyć praktyczne przewiewne ubranie (nawet cieplejszy sweter na długi wieczór :) i wygodne buty. Polecamy zaplanować wydatki na „winne pamiątki”.

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

95
120
119
89
89
115
84
99
79
115
109
99
125
95
84
119

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl