logo lubuskie love
   

Park Dinozaurów Labirynt Żywopłotów

Dla poszukiwaczy przygód!
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

Normalny 89 zł

Ulgowy 89 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

PARK DINOZAURÓW W KLEINWELKA i LABIRYNTY ŻYWOPŁOTÓW - to żelazny hit naszych programów dla dzieci.  Oba parki położone w swoim sąsiedztwie gwarantują rozrywkę przez cały dzień. To fantastyczna przygoda dla małych i dużych. Dla rozrabiaków i tych z zacięciem naukowym. Precyzja odwzorowania świata z przed 100 milonów lat przybliża przeszłość małym odkrywcom. Labirynty - uczą współpracy i wspólnego dążenia do celu. To idealne miejsce dla rodzin na całodniową wyprawę. 

 

Program wycieczki

PARK DINOZAURÓW KLEINWELKA
to prehistoryczna przygoda dla dzieci i całej rodziny. W parku jest ponad 200 eksponatów prehistorycznych olbrzymów, o wysokości do 30 m, które ryczą, syczą, śmierdzą i sprawiają, że ziemia się trzęsie. Fantastyczny spacer wśród tyranozaurów, brontozaurów, ichtiozaurów, pterodaktyli i innych sprawia, że prehistoria ożywa prawie jak w słynnym filmie „Park Jurajski”. Między dinozaurami w „lianowej dżungli” atrakcyjne stacje przygód zapraszają do wspinaczki i na zjeżdżalnie, mali badacze wcielają się w rolę archeologa w „obozie badaczy” – atrakcji nikomu nie zabraknie.
Cztery strefy parku to: Mezozoik – puszcza wspinaczkowa, Jura -królestwo olbrzymów – skały wspinaczkowe, olbrzymia zjeżdżalnia, dżungla lian, dinorama, Wszechświat –mgła galaktyczna oraz stacja kosmiczna Centrum badawcze – obóz badawczy oraz zapomniany świat

LABIRYNT ŻYWOPŁOTÓW - GUBIENIE SIĘ JEST FAJNE !!!
– to przygoda w największym w Niemczech parku tego typu. Najkrótsza droga do celu pośrodku obiektu wynosi 350 metrów, zaś całość dróg w sieci liczy ok. 1,5 kilometra, w sumie istnieje 30720 różnych możliwości dotarcia do celu); Kto osiągnie cel w labiryncie z żywopłotu kibicuje, dopinguje lub zwodzi na manowce tych którzy wciąż próbują znaleźć wyjście . Na odważnych czeka tyrolka i oglądanie labiryntu z góry podczas przejażdżki kolejką liniową. Ale to nie koniec – czeka jeszcze labirynt z zagadkami – tu możesz sprawdzić swoją wiedzę i poczuć się jak zawodnik w „Milionerach” albo sprawdzić sprawność w labiryncie przeszkód. Kto najszybciej dotrze do wyjścia lub olbrzymiej zjeżdżalni?

Ta wycieczka to doskonała zabawa dla całej rodziny.
Wstępy do obu parków: dzieci 15 € dorośli 20 €

W cenie wycieczki:
transport dostosowany do ilości uczestników
opieka pilota-przewodnika 
opłaty drogowe i parkingowe
ubezpieczenie NNW

Orientacyjny czas trwania wycieczki: 08:00 - 20:00

Warunki:
Lubuskielove nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu
Kolejność zwiedzania jest ramowa i może ulec zmianie
Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00

Uwaga!
Warto zabrać wygodne obuwie, czapki z daszkiem, butelkę wody i drobne przekąski na wyjazd, aparat fotograficzny.
 

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

biletów: 26
109
biletów: 36
119
biletów: 25
109
119
89
89
99
79
115
84
99
150
125
130
84
79
130

© 2020 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl