logo lubuskie love
   

Półkolonie Zielona Góra I tydzień

Ferie Zimowe 2022
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

pakiet 5 dni 699 zł

BON Turystyczny + przelew 199 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Półkolonie - LUBUSKA AKADEMIA MŁODEGO PODRÓŻNIKA
 
Zimowa odsłona Lubuskiej Akademii Młodego Podróznika to jeszcze więcej atrakcji, wrażeń i doświadczeń. Wybierz tydzień pełen wrażeń podróżując po najbardziej atrakcyjnych miejscach w Lubuskiem i nie tylko. Lubuska Akademia Młodego Podróżnika to czas, w którym nie ma miejsca na nudę, która bawi, uczy i inspiruje. Zamów i zagwarantuj dziecku niesamowitą przygodę!

Program wycieczki

Program na I tydzień ferii: 17-21.01.2022

KOZIOŁKI poznańskie i Termy MALTAŃSKIE. Spacer po Poznańskiej starówce, zobaczymy Ratusz z kolorowymi kamieniczkami i dowiemy się skąd na ratuszowej wiezy wzieły sie koziołki. Następnie 3 - godzinne wodne szaleństwa na termach Maltańskich. To raj w samym centrum Poznania. Miejsce wprost idealne o tej porze roku. Tropikalny klimat, relaks i dobra zabawa. Mnóstwo basenów, zjeżdżalni, placów zabaw, rajskiej plaży i zawsze zielonej roślinności, która bujnie otacza baseny z lazurową wodą. Jest tu nawet wulkan, który góruje nad całą strefą niczym Mauna Kea na Hawajach. Wśród wielu basenów są i dwa całoroczne, z widokiem na Jezioro Maltańskie, które o każdej porze roku wygląda zjawiskowo.   To będzie niesamowity dzień!

MNISZKI i PODRÓŻ W CZASIE. Wybierzemy się na wędrówkę w odległe czasy, kiedy to prasowało się żelazkiem z duszą, a w każdej wiosce był kołodziej lub bednarz. Jak kiedyś wyglądało pranie i maglowanie. Weźmiemy udział w warsztatach, podczas których dowiemy się co to jest ryczka? oraz jak piękne rzeczy można zrobić z wikliny? To będzie doskonała pamiątka z wyjątkowej wycieczki.

„KOLCZAŚCI PRZYJACIELE” w Żaganiu i nie tylko ???? Odwiedzimy jedną z największych kaktusiarni w kraju. Od lat Pan Zdzisław zajmuje się ekologiczną uprawą pięknych i niesamowicie wdzięcznych roślin, którymi niewątpliwie są kaktusy i sukulenty. Zobaczymy wyjątkową kolekcję która liczy około 600 gatunków oraz odmian i ponad 400.000 sztuk. W kaktusiarni zobaczymy przeróżne rodzaje kaktusów: od maleńkich po ogromne, sięgające nawet do siedmiu metrów. Najbardziej sędziwy kaktus liczy około 80 lat – to tzw. Fotel Teściowej. Na każdego odwiedzającego czeka na zakończenie kaktusowa pamiątka. Niesamowity Zamek Kliczków położony jest pośrodku Borów Dolnośląskich. To jedna z najpiękniejszych rezydencji regionu, który wyglądem nawiązuje do francuskich zamków nad Loarą, a uroku dodaje olbrzymi park w stylu angielskim. Przepiękne wnętrza, bogato zdobione komnaty, bajkowy wygląd i tajemnicze historie, które poznamy podczas odwiedzin w rezydencji na długo pozostaną w pamięci.

BACHUSIKOWYM SZLAKIEM - Poznajmy razem Zielona Górę. Miasto pełne atrakcji dla najmłodszych. Podczas spaceru policzymy Bachusiki, których są w mieście dziesiątki, poznamy historię o miejscowych czarownicach i zobaczymy najwyższą w kraju palmę, która rośnie w Palmiarni. Zapraszamy na naukę gry i turniej w kręgle - 2 godziny doskonałej zabawy na najnowocześniejszej kręgielni pozwolą rozładować nadmiar energii. To dzień w którym nikt się nie nudzi, a siły wzmocni najlepsza w mieście pizza. Na koniec 2-godzinne szaleństwo w jednej z największych sal zabaw w mieście.

„WSIĄŚĆ do POCIAGU... „
Jedyna taka przygoda w tygodniu! Przejazd pociągiem* do Starego Kisielina. Spotkanie ze strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej. Zawód strażaka zawsze budzi emocje i podziw, każdy wie, że to są prawdziwi bohaterowie! Dzisiaj będzie okazja zwiedzić remizę, zobaczyć z bliska stroje gotowe do akcji oraz sprzęt ratowniczy i gaśniczy. Zajrzymy do wozów strażackich i będziemy mogli zadać wszystkie pytania, które nam się nasuwały na temat pracy pożarników. Na zakończenie wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Następnie w pięknym otoczeniu XIX-wiecznego pałacu weźmiemy udział w warsztatach z tańca nowoczesnego. To będzie świetna zabawa! Nauczymy się podstawowych układów, a również stworzymy własne aranżacje. Trener pokaże nam różnorodne ćwiczenia, które później można wykorzystać w domu.
*Alternatywnie (w zalezności od kursów) zamiast pociagu - przejazd autokarem. 

Ps. Porównaj ten program z wariantem w drugim tygodniu ferii. KLIKNIJ TUTAJ i zdecyduj, która opcja bardziej Cię zainteresuje :)
 
WAŻNE! Na półkolonie ZIMA 2022 nie jest wymagany paszport, dowód tymczasowy a nawet legitymacja szkolna :) 

Wariant na I tydzień ferii: 17.01-21.01.2022 - ten, który przeglądasz obejmuje: Mniszki Szlakiem Ginących Zawodów, Program w Kisielinie z warsztatami tanecznymi, Zieloną Górę, Żagań i Kliczków, Poznań i Termy Maltańskie.

Wariant na II tydzień ferii 24.01-28.01.2022 -  POD TYM LINKIEM program obejmuje: Przygodę z Ceramiką i Zamek Grodziec, Lesną Przygodę w Brodach Żarskich, Od ziarenka do bochenka, Zieloną Górę, Majaland. 

=================

Wyjazd
od poniedziałku do piątku o 9.00, powrót o 17.00 na miejsce zbiórki (parking AGATA MEBLE, ul. Sulechowska)
Opieka Lubuskiej Akademii Podróżnika na miejscu zbiórki jest juz od 08.30. 

Idealna półkolonia dla dzieci w wieku dzieci 7-12 lat.

W cenie: przejazd komfortowym autokarem lub busem, opieka pilota-przewodnika, dodatkowego opiekuna, wstępy do opisanych atrakcji, ubezpieczenie NNW.

Dodatkowo pakiet 5 ciepłych posiłków oraz drugie śniadanko na wszystkie dni + 100 zł do ceny standardowej.

WAŻNE! Jeśli Twoje dziecko nie toleruje laktozy, glutenu, mięsa czy po prostu podlega specjalnej diecie? Zgłoś do biura informacje zanim wykupisz posiłki. 

WAŻNE! Zapłać za półkolonię BONEM TURYSTYCZNYM!!
Szczegóły, jak z niego skorzystać i co musisz wiedzieć? KLIKNIJ BON TURYSTYCZNY
 
Ważne! Nasza propozycja to BEZPIECZNA WYCIECZKA COVID-19! Wszystkie nasze busy i autokary są dezynfekowane po każdym kursie. Dla komfortu współ podróżnych pamiętajcie o maseczce na twarz, a o termometrach pamiętamy MY. Wasza współpraca w tym zakresie jest dla nas nieoceniona. 

WAŻNE! Proponujemy Wam dwa różne warianty półkolonii z wyjazdem z: Zielona Góra, Nowa Sól . Ty wybierz dla dziecka tydzień lub dwa, pełen atrakcji.
W przypadku nie uzbierania odpowiedniej liczby dzieci w Nowej Soli czy w Sulechowie, wyjazd TYLKO z Zielonej Góry. 

WAŻNE! Faktura za półkolonię.
Wszystkie faktury w turystyce wystawiane są po zakończeniu wycieczki (w tym przypadku - po ostatnim dniu półkoloni). Jeśli potrzebujesz wcześniej uzyskać rachunek - wystawimy Pro-Forma. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: karolina@megatours.pl.

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

biletów: 7
699
199
159
139
99
89
89
169
149
139
149
159
149
170
149
149
159
149
159
175
119
89
89
175
175
84
115
99
125
149
Rezerwuj online

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

© 2022 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : rentlab.pl