logo lubuskie love
   

Półkolonie Nowa Sól Wariant II

Półkolonie Nowa Sól
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

pakiet 5 dni 650 zł

BON Turystyczny + przelew 150 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Półkolonie - LUBUSKA AKADEMIA MŁODEGO PODRÓŻNIKA
 
Wybierz tydzień pełen wrażeń podróżując po najbardziej atrakcyjnych miejscach w Lubuskiem i nie tylko. Lubuska Akademia, gdzie nie ma miejsca na nudę i która bawi, uczy, inspiruje i doświadcza. Zamów i zagwarantuj dziecku niesamowitą przygodę!

Program wycieczki

Drugi wariant programu na terminy: 09-13.08.2021

Majaland – PARK ROZRYWKI (zniżki dla posiadaczy biletów rocznych) -  najnowocześniejszy, rodzinny park rozrywki w Polsce. Przeżyj doskonałą, całodzienną zabawę w towarzystwie bohaterów bajki o Pszczółce Mai. Każdy odwiedzający znajdzie dla siebie coś interesującego. Znajduje się tu kilkadziesiąt atrakcji: drewniany rollercoaster, elektryczne samochody, kilka karuzeli, olbrzymia ślizgawka, atrakcje wodne, totem wikingów, skaczące koniki polne i żabki na których można jeździć, wulkan do wspinania, rowery do latania, małpi gaj, basen z piłeczkami… Uff :-).  To tylko część powodów dla których warto wybrać się do Majalandu. Ten dzień będzie należał do jednego z najlepszych podczas całych wakacji.

U księcia w odwiedzinach! Park Mużakowski i Geopark Łuk Mużakowa! Fantastyczna wyprawa dla prawdziwych podróżników śladem obiektów z listy UNESCO! W programie wędrówka szlakiem zaginionego skarbu i odwiedziny u księcia w Parku Mużakowskim. Tu odkryjemy, dlaczego najpyszniejsze lody w Niemczech to lody Pucklera? Potem ognisko z pieczeniem kiełbasek i wyprawa na foto - safari. Zwierząt raczej nie upolujemy, ale Afryka będzie. Dla odważnych, w nagrodę, cudna panorama z wieży widokowej.  Zdjęcia z tej wycieczki zachwycą każdego!
Relacja z wizyty - KLIKNIJ TUTAJ

"Od ziarenka do bochenka" - dzień spędzony w regionalnej karczmie zawsze jest udany! Odwiedziny w zagrodzie ze zwierzątkami, wędrówka w pięknym parku, gdzie wśród starych drzew ukryła się studnia życzeń, własnoręcznie upieczony chlebek i mnóstwo zabawy. A na zakończenie - wizyta na lotnisku. Z nami nikt nie będzie się nudzić!
Ps. Porównaj ten program z innym programem w innym terminie. KLIKNIJ TUTAJ i zdecyduj, która opcja bardziej Cię zainteresuje :)

Park Dino i Twierdza Kostrzyn, którą sam Napoleon uznał ją za obiekt nie do zdobycia. Wędrówka po murach oraz podziemiach Twierdzy Kostrzyn, by dowiedzieć się skąd określenie Kostrzyńskie Pompeje. Natomiast w otoczeniu lasu i naturalnej przyrody, przejdziemy krętą ścieżka z modelami dinozaurów dowiadując się jak wyglądało i rozwijało się życie setki milionów lat temu. Wejdziemy również do paszczy jednego z prehistorycznych potworów. Odkopiemy szkielet dinozaura oraz zobaczymy skamieniałości sprzed milionów lat. Znajdziemy czas na dinoplac oraz gry i zabawy. To dzień dla prawdziwych odkrywców.

NOWY TOMYŚL - Miasto Wikliny, gdzie znajduje się jedyny w Polsce wiklinowy amfiteatr, największy wiklinowy kosz świata oraz – to już sprawa oczywista – muzeum wikliniarstwa. To właśnie w tym muzeum, weźmiesz udział w niesamowitym pokazie wyplatania koszyka wiklinowego. Ogród Zoologiczny, gdzie mieszka kilkadziesiąt gatunków zwierząt. Zobaczysz urocze kuce, lamy, wielbłądy, muflony, kozy, sowy, bażanty, pawie, rozbrykane osły, jelenie, a nawet szopa pracza i skunksa. Czas na piknik oraz zabawy na świeżym powietrzu. O mieście wikliny pisze młody Tata - KLIKNIJ TUTAJ

Ps. Porównaj ten program z innym wariantem w innym terminie. KLIKNIJ TUTAJ  i zdecyduj, która opcja bardziej Cię zainteresuje :)
** Zajrzyj na naszego bloga, by dowiedzieć się więcej o poszczególnych miejscach, które będziemy wspólnie eksplorować.
 
Półkolonia Nowa Sól:

Wariant I - sprawdź także KLIKAJĄC TUTAJ co obejmuje: Bunkry MRU, Łagów, Mini ZOO, Starą Chatę u Kowola, Mniszki - Szlakiem Ginących Zawodów, Zieloną Górę i Majaland. Terminy: 28.06-02.07.2021, 26- 30.07.2021, 

Wariant II - ten który przeglądasz obejmuje: Park Mużakowski, Park Dino z Twierdzą Kostrzyn, Od ziarenka do bochenka, Nowy Tomyśl oraz Majaland. Terminy: 12-16.07.2021, 09-13.08.2021

===========================

WAŻNE!! Nie wymagamy dokumentu tożsamości od uczestnika półkolonii - paszportu czy tymczasowego dowodu osobistego.

Wyjazd od poniedziałku do piątku o ok. 9.00, powrót około 17.00 na miejsce zbiórki.

Idealna półkolonia dla dzieci w wieku dzieci 7-13 lat.

W cenie: przejazd komfortowym autokarem lub busem, opieka pilota-przewodnika, dodatkowego opiekuna, wstępy do opisanych atrakcji, ubezpieczenie NNW.

Dodatkowo pakiet 5 ciepłych posiłków oraz drugie śniadanko na wszystkie dni + 100 zł do ceny standardowej.

WAŻNE! Zapłać za półkolonię BONEM TURYSTYCZNYM!!
Szczegóły, jak z niego skorzystać i co musisz wiedzieć? KLIKNIJ BON TURYSTYCZNY
 
Ważne! Nasza propozycja to BEZPIECZNA WYCIECZKA COVID-19! Wszystkie nasze busy i autokary są dezynfekowane po każdym kursie. Dla komfortu współ podróżnych pamiętajcie o maseczce na twarz, a o termometrach pamiętamy MY. Wasza współpraca w tym zakresie jest dla nas nieoceniona.

WAŻNE! Proponujemy Wam dwa różne warianty półkolonii z wyjazdem z: Zielona Góra, Żary i Żagań, Nowa Sól, Sulechów i Świebodzin, Krosno Odrzańskie oraz Gorzów Wlkp. Ty wybierz dla dziecka tydzień lub dwa pełen atrakcji (możesz także wybrać pojedyncze dni w tygodniu). Komfort rodzica w wakacje to nasz priorytet.

WAŻNE! Faktura za półkolonię.
Wszystkie faktury w turystyce wystawiane są po zakończeniu wycieczki (w tym przypadku - po ostatnim dniu półkoloni). Jeśli potrzebujesz wcześniej uzyskać rachunek - wystawimy Pro-Forma. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: karolina@megatours.pl.

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

149
159
149
130
100
159
139
99
89
89
169
149
139
149
170
149
650
150
149
159
650
150
149
159
175
119
89
89
175
175
84
650
150
650
150
115
99
125
Rezerwuj online

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : rentlab.pl