logo lubuskie love
   

Półkolonie Zielona Góra II tydzień

Ferie Zimowe 2022
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

pakiet 5 dni 699 zł

BON Turystyczny + przelew 199 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Półkolonie - LUBUSKA AKADEMIA MŁODEGO PODRÓŻNIKA
 
Zimowa odsłona Lubuskiej Akademii Młodego Podróznika to jeszcze więcej atrakcji, wrażeń i doświadczeń. Wybierz tydzień pełen wrażeń podróżując po najbardziej atrakcyjnych miejscach w Lubuskiem i nie tylko. Lubuska Akademia Młodego Podróżnika to czas, w którym nie ma miejsca na nudę, która bawi, uczy i inspiruje. Zamów i zagwarantuj dziecku niesamowitą przygodę!
 

Program wycieczki

Program na II tydzień ferii: 24-28.01.2022
 
Majaland – PARK ROZRYWKI (zniżki dla posiadaczy biletów rocznych) -  najnowocześniejszy, rodzinny park rozrywki w Polsce. Tutaj czeka na ciebie potężna dawka zabawy! Zapraszamy na doskonałą, całodzienną zabawę w towarzystwie bohaterów bajki o pszczółce Mai. Las zabaw to prawdziwy tor przeszkód, gdzie możemy się wspinać, zjeżdżać czy bawić się w berka. Rollercoaster Wiking zabierze na przejażdżkę przez jaskinię, wulkan do wspinania, rowery do latania, a Totem Wikingów sprawi iż poczujemy się jak prawdziwy Wiking :-). To tylko część powodów dla których warto wybrać się do Majalandu! Zabierz wygodne buty i dobry nastrój! To będzie niesamowity dzień!

Ceramika i Tajemnice na Wygasłym Wulkanie.... 
Tylko podczas tej wycieczki zobaczymy dzbanki i filiżanki w rozmiarze XXXXL, zwiedzimy muzeum ceramiki, poznamy proces produkcji od podszewki oraz stworzymy własne małe „ceramiczne dzieła sztuki” podczas warsztatów. Ceramika bolesławiecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i na świecie. Odwiedzimy krainę wygasłych wulkanów i zdobędziemy jeden ze szczytów. Fantastyczny 800-letni zamek Grodziec, zbudowany na wygasłym wulkanie i Kasztelan, który pokaże tajemne przejścia i ciekawe zakamarki. Zbrojownia z mieczami, zbrojami oraz hełmami rycerskimi, sala rycerska, kaplica dobrych ślubów i wieża zamkowa to tylko cześć atrakcji zamku. Oj, będzie się działo! 
 
"Od ziarenka do bochenka". Akademia Młodego Podróżnika odwiedzi Akademię Cioci Joli ???? Dzień spędzony w regionalnej karczmie zawsze jest udany! Ciocia Jola opowie nam wszystko na temat wypieku chleba począwszy od tego skąd się bierze ziarno, z którego powstaje mąką. Dowiemy się na czym polega praca na polu i jak wiele trudu wymaga przygotowanie jednego bochenka chleba. Własnoręcznie upieczony chlebek zabierzemy do domu jako smaczną pamiątkę ???? Tańcom, śpiewom czy ludowym przyśpiewkom nie będzie końca. Nie zabraknie także quizów i konkursów! Z nami nikt nie będzie się nudzić!

Leśna Przygoda – fascynująca wizyta w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo – Leśnej. Bezpośredni kontakt z naturą podczas „Lekcji w lesie o lesie” jest skuteczną formą nauczania zagadnień przyrodniczych i ekologicznych, poznawania przyrody, historii i kultury swojego regionu. Wejdziemy na taras widokowy wieży by zachwycić się krajobrazem. Ogród dendrologiczny zabierze nas w podróż dookoła drzew z całego świata. Znajdziemy tu 30 gatunków sosen, gdzie każda szyszka jest inna. Ścieżka dydaktyczna „na wąwozach” zaprowadzi nas nad malownicze jezioro. Pieczenie kiełbasek przy ognisku zimową porą będzie idealnym zakończeniem naszej leśnej przygody.

BACHUSIKOWYM SZLAKIEM. Poznajmy razem Zielona Górę. Miasto pełne atrakcji dla najmłodszych. Podczas spaceru policzymy Bachusiki, których są w mieście dziesiątki, poznamy historię o miejscowych czarownicach i zobaczymy najwyższą w kraju palmę, która rośnie w Palmiarni. Zapraszamy na naukę gry i turniej w kręgle - 2 godziny doskonałej zabawy na najnowocześniejszej kręgielni pozwolą rozładować nadmiar energii. To dzień w którym nikt się nie nudzi, a siły wzmocni najlepsza w mieście pizza. Na koniec 2-godzinne szaleństwo w jednej z największych sal zabaw w mieście.

Ps. Porównaj ten program z wariantem w pierwszym tygodniu ferii KLIKLNIJ TUTAJ  i zdecyduj, która opcja bardziej Cię zainteresuje :)
 
WAŻNE! Na półkolonie ZIMA 2022 nie jest wymagany paszport, dowód tymczasowy a nawet legitymacja szkolna :) 

Półkolonia Zielona Góra

Wariant na I tydzień ferii: 17.01-21.01.2022 obejmuje: Mniszki Szlakiem Ginących Zawodów, Program w Kisielinie z warsztatami tanecznymi, Zieloną Górę, Żagań i Kliczków, Poznań i Termy Maltańskie.  KLIKNIJ TUTAJ by zobaczyć opis turnusu.

Wariant na II tydzień ferii 24.01-28.01.2022 - ten, który właśnie przeglądasz obejmuje: Przygodę z Ceramiką i Zamek Grodziec, Lesną Przygodę w Brodach Żarskich, Od ziarenka do bochenka, Zieloną Górę, Majaland. 

=================

Wyjazd
od poniedziałku do piątku o 9.00, powrót o 17.00 na miejsce zbiórki (parking AGATA MEBLE, ul.Sulechowska)
Opieka Lubuskiej Akademii Podróżnika na miejscu zbiórki jest już od 08.30. 

Idealna półkolonia dla dzieci w wieku dzieci 7-12 lat.

W cenie: przejazd komfortowym autokarem lub busem, opieka pilota-przewodnika, dodatkowego opiekuna, wstępy do opisanych atrakcji, ubezpieczenie NNW.

Dodatkowo pakiet 5 ciepłych posiłków oraz drugie śniadanko na wszystkie dni + 100 zł do ceny standardowej.

WAŻNE! Jeśli Twoje dziecko nie toleruje laktozy, glutenu, mięsa czy po prostu podlega specjalnej diecie? Zgłoś do biura informacje zanim wykupisz posiłki. 

WAŻNE! Zapłać za półkolonię BONEM TURYSTYCZNYM!!
Szczegóły, jak z niego skorzystać i co musisz wiedzieć? KLIKNIJ BON TURYSTYCZNY

Ważne! Nasza propozycja to BEZPIECZNA WYCIECZKA COVID-19! Wszystkie nasze busy i autokary są dezynfekowane po każdym kursie. Dla komfortu współ podróżnych pamiętajcie o maseczce na twarz, a o termometrach pamiętamy MY. Wasza współpraca w tym zakresie jest dla nas nieoceniona.

WAŻNE! Proponujemy Wam dwa różne warianty półkolonii z wyjazdem z: Zielona Góra, Nowa Sól i Sulechowa. Ty wybierz dla dziecka tydzień lub dwa, pełen atrakcji.
W przypadku nie uzbierania odpowiedniej liczby dzieci w Nowej Soli czy w Sulechowie, wyjazd TYLKO z Zielonej Góry. 

WAŻNE! Faktura za półkolonię.
Wszystkie faktury w turystyce wystawiane są po zakończeniu wycieczki (w tym przypadku - po ostatnim dniu półkoloni). Jeśli potrzebujesz wcześniej uzyskać rachunek - wystawimy Pro-Forma. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: karolina@megatours.pl.

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

biletów: 7
699
199
159
139
99
89
89
169
149
139
149
159
149
170
149
149
159
149
159
175
119
89
89
175
175
84
115
99
125
149
Rezerwuj online

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

© 2022 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : rentlab.pl