logo lubuskie love
   

Poznań i Betlejem Poznańskie

Najpiękniejsze Jarmarki Świateczne w Polsce
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

99 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Betlejem Poznańskie w tym roku wystartuje w już 21 listopada i wprowadzi nas w wyjątkowy, gwiazdkowy nastrój w tych trudnych czasach. Sercem poznańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie Stary Rynek i Plac Wolności. Jarmark bożonarodzeniowy to przede wszystkim ogromna, przepiękna choinka i Parada Świąteczna, mnóstwo imprez kulturalnych m.in. występy artystyczne oraz atrakcyjne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Wielka 33-metrowa karuzela - Młyńskie Koło czy corocznie odbywający się Festiwal Rzeźby Lodowej przyciągają tłumy każdego roku - tym razem nie może być inaczej. 

Program wycieczki

 • Stare Miasto - malowniczy Stary Rynek z kolorowymi kamieniczkami jest trzecim co do wielkości rynkiem w Polsce, a Ratusz z przepiękną fasada należy do jednych z najpiękniejszych.  To właśnie z wieży ratuszowej codziennie o 12:00 wychodzą “trykające się” Koziołki - odwieczny symbol miasta. Będąc na rynku poznańskim koniecznie należy spróbować regionalnego przysmaku, czyli rogala marcińskiego :)
   
 • Ostrów Tumski, czyli korzenie Polski i Poznania - najstarsza katedra w Polsce. To właśnie w poznańskiej katedrze, a nie na Wawelu znajduje się najstarsza nekropolia władców w Polsce. Bez wątpienia na uwagę zasługuje Złota Kaplica, w której spoczywają książę Mieszko I, król Bolesław Chrobrego. 
   
 • FESTIWAL RZEŹBY LODOWEJ (12-13.12.2020) - w ten jedyny weekend w roku poznański rynek zamieni się w “krainę lodu”. Każdego roku w imprezie biorą udział najbardziej utalentowani artyści i mistrzowie świata w rzeźbie lodowej. Niesamowite lodowe show przyciąga każdego roku tysiące poznaniaków oraz turystów. W tym roku nie może być inaczej! 
   
 • Betlejem Poznańskie (21.11 - 20.12.2020) - mnóstwo atrakcji sprawią, że niemal natychmiast poczujemy magię świąt, a czas spędzony w Poznaniu zostanie nam na długo w pamięci. Będziemy mieli okazję kupić świąteczne ozdoby i prezenty, a także skosztować pysznego jedzenia i rozgrzać się ciepłym napojem zagryzając go czymś słodkim. Jest to na tyle atrakcyjne wydarzenie w mieście, że walczy o tytuł najlepszego Jarmarku Świątecznego w Europie! Z pewnością należy do Najlepszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Polsce! Nie może Nas tam zabraknąć by ocenić, że warto! 

Co jest w cenie?
 • transport dostosowany do ilości uczestników
 • opieka pilota-przewodnika na trasie przejazdu
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • ubezpieczenie NNW
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00 - 20:00

Warunki:
 • Lubuskielove nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu
 • Kolejność zwiedzania jest ramowa i może ulec zmianie
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

115
99
99
109
119
109
119
99
119
89
89
115
84
99
79
115
109
99
125
95
84
119

© 2020 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl