logo lubuskie love
   

Tropical Islands

Tropikalny Raj
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

Cena wycieczki 84 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

TROPICAL ISLAND to najwieksza tropikalna kraina w Europie. To przygoda, zabawa, relaks i masa atrakcji! Najnowsza część - zewnętrzna Strefa AMAZONIA to gratka dla wytrawnych bywalców parków wodnych. Temperatura w tej strefie basenów jest stała, 31 stopni Celsjusza i można z nich korzystać przez cały rok. Tu mieści się najdłuższa sztuczna rzeka w Niemczech i symulator fal służący do surfingu. LAGUNA i MORZE POŁUDNIOWE to strefa zadaszonych basenów, który ma powierzchnię prawie 6,6 hektara i posiada swój własny mikroklimat tu znajduje się najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia z czterema torami, największy na świecie zadaszony LAS TROPIKALNY z prawdziwymi flamingami i największa w Europie egzotyczna STREFA SAUN. Poza tym w JUNGLE SPLASH, czyli wielkim placu wodnych atrakcji o powierzchni aż 650 metrów kwadratowych, znajdziemy aż 8 ślizgawek, pistolety wodne, siatki do wspinaczki i całą masę zabawy z wodą lejącą się z nieba. Temperatura wody od 28 - 31 stopni Celsjusza, 365 dni w roku. Fascynujący świat tropikóww centrum Europy u bram Berlina.

Program wycieczki

 • Zbieranie uczestników wycieczki wg rozkładu jazdy oraz przejazd w kierunku granicy z Niemcami (obowiązkowo ważny dokument tożsamości - paszport lub dowód osobisty) i przejazd do Tropical Island
   
 • Pobyt od 4 do 5 godzin na Tropikalnej Wyspie
   
 • Las Tropikalny - w fascynującej dżungli w Tropical Islands do odkrycia i zbadania jest 30.000 roślin – drzew, krzewów i powojów. Na drzewach o wysokości do 18 metrów pną się orchidee i pnącze lian. Ścieżka o długości kilometra prowadzi wzdłuż licznych atrakcji świata roślin – od roślin mięsożernych, przez pełne kiści bananów bananowce do drzew kawowca. To trzeba zobaczyć!
   
 • Wioska Tropikalna - oryginalne budynki z Bali, Borneo, Tajlandii i Samoa zapraszają do zwiedzania
   
 • Klub Tropino - fantastyczne atrakcje dla najmłodszych. 4.000 m² powierzchni do wspinania się, skakania, i innych zabaw. To tutaj Twoja pociecha może m.in.: ścigać się na prawdziwym torze wyścigowym, wspinać się na prawdziwej ściance wspinaczkowej czy zostać kapitanem na łódce napędzanej pedałami :-)
   
 • Zjeżdżalnia Wodna - wspiąć się na wieże i start! Najwyższa wieża ze zjeżdżalnią wodną w Niemczech zaprasza. Zjeżdżalnie wodne znajdujące się na 25 metrowej wieży są sensacją dla wszystkich grup wiekowych. Cztery różne zjeżdżalnie oferują różne możliwości, od łagodnego zjazdu rodzinnego po super-zjeżdżalnie z prędkością do 70 km/h!
   
 • Strefa AMAZONIA - oferuje jedyną w swoim rodzaju leniwą i jednocześnie najdłuższą sztuczną rzekę w Niemczech nazwie Whitewater River
   
 • Morze Południowe - leżaki już czekają! Piaszczysta plaża idealnie nadaje się do budowania zamków z piasku. A na falach kołysze się tajemnicza "Princess Moanna", statek, z którego można zjeżdżać prosto do wody
   
 • Laguna - tutaj to dopiero gorąco! temperatura wody to 32 stopnie Celsjusza. Do tego sztuczna rzeka, podziemne zjeżdżalnie wodne i jacuzzi gwarantują świetną zabawę i relaks

Plan jazdy

rozkład jazdy Zielona Góra Nowa Sól Kożuchów Żagań Żary
wyjazd 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00
powrót 21:15 20:45 20:15 19:45 19:15
Co jest w cenie?
 • transport dostosowany do ilości uczestników
 • opieka pilota-przewodnika na trasie przejazdu
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • ubezpieczenie KL i NNW
Co nie jest w cenie:
 • Wstęp do Tropical Islands 30 €/osoba dorosły, 25 €/dziecko do 11 roku życia, uczniowie od 12 roku życia i studenci za okazaniem legitymacji, osoby niepełnosprawne z 70 % upośledzeniem oraz seniorzy po 65 roku życia. Dzieci do 5 roku życia wstęp bezpłatny.
Warunki:
 • Lubuskielove nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu
 • Kolejność zwiedzania jest ramowa i może ulec zmianie
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00
Z Nami jest NAJTANIEJ!!!
Jeśli jedziesz sam indywidualny zakup biletów wyniesie Cię 45 €, a dla dziecka 36 €, a jeśli macie w dniu wizyty w Tropical Islands urodziny to wejdziecie bezpłatnie!

Uwaga!
Nie zapomnij o lekkim ubraniu - krótkie spodenki, koszulka (wymagane w restauracjach czy np. na placu zabaw) , strój kąpielowy, kąpielówki :) Waluta, która obowiązuje w Niemczech to euro. Warto zabrać ze sobą drobną kwotę, np. na pamiątki czy toaletę.

P.S. Czy wiesz, że?
Hangar, w którym powstała Tropikalna Wyspa to największa samonośna konstrukcja na świecie. Oryginalnie przeznaczony był do produkcji sterowców i funkcjonował jako niemiecka baza wojskowa. Po II Wojnie Światowej baza wojsk Sowieckich, a na koniec raj pod palmami :)

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

biletów: 26
109
biletów: 36
119
biletów: 25
109
119
89
89
99
79
115
84
99
150
125
130
84
79
130

© 2020 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl