logo lubuskie love
   

Winny Ekspert- 3 winnice w jeden dzień: Łukasz, Equus, Pałac Mierzęcin

Najpiękniejsze Winnice Lubuskiej Północy
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

165 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Lubuski Winny Ekspert – ta wycieczka to trzy znakomite winnice, gdzie czeka na nas degustacja przepysznych, lokalnych win. Jeśli myślisz, że każda winnica jest taka sama, to po tych wyjazdach zmienisz zdanie. Ale bez obaw o mocną głowę – degustacje przeplatane są zwiedzaniem winnicy. Na tej trasie winobus odwiedzi Winnice Łukasz - przepięknie zlokalizowana, słynie z doskonałych win, rewelacyjnych miodów i mocnej grappy. To wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi ludźmi. Winnica Equus jest miejsce gdzie właściciele, prawdziwi pasjonaci i miłośnicy wina od lat tworzą doskonałe wina, doceniane i wysoko oceniane podczas konkursów międzynarodowych i krajowych. Zobaczymy również z zewnatrz Pałac Mierzęcin i przepiękne ogrody.  

Program wycieczki

 • Winnica Łukasz jest doskonałym miejscem na pierwszy kieliszek wina. Zobaczymy przepiękny folwark przy którym majestatycznie rośnie tysiące winnych krzewów. Nasz spacer rozpoczniemy od lampki doskonałego białego wina – o intensywnym kwiatowym aromacie, połączonym z owocami cytrusowymi z wyczuwalną w ustach delikatną słodyczą. Następnie spróbujemy wino czerwone z aromatem śliwek i dojrzałych maliny. Dla chętnych zwieńczeniem wizyty będzie lokalna wódka z winogron czyli grappa. Tu przyjacielską atmosferę zapewniają życzliwi i przyjaźni właściciele! Dodatkowo zawsze liczyć możemy na przepyszny poczęstunek!!!

 • Winnica Equus - gospodarze, na potrzeby winiarni, zaadoptowali uroczy budynek dawnej szkoły w Mierzęcinie. Dało to znakomity rezultat, by każdy enoturysta mógł poznać historie tego miejsca i pasje w tworzeniu doskonałych smaków. To jedna z najbardziej tytułowanych polskich winnic o doskonałej jakości, w pełni naturalnych win. Przekonamy się o tym osobiście podczas degustacji.

 • Pałac Mierzęcin – jeden z najpiękniejszych pałaców ziemi Lubuskiej. W tym miejscu powstają nie tylko wina, ale również produkty, potrzebne do prowadzenia pierwszego w Polsce Winnego Spa. My będziemy mieli czas na spacer wokół urzekającej rezydencji oraz po ogrodzie. Będzie to idealne zakończenie winiarskiego dnia

Co jest w cenie:
 • transport dostosowany do ilości uczestników
 • opieka pilota-przewodnika na trasie przejazdu
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • ubezpieczenie NNW
 • degustacja w dwóch winnicach z poczęstunkiem
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00 - 18:30

Warunki:
 • Kolejność zwiedzania jest ramowa i może ulec zmianie
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00
Uwaga!
 • Polecamy zaplanować wydatki na „winne pamiątki” oraz zabrać wode i przekąski. 
Ciekawostka - w dawnych czasach mówiło się, że wino to trunek wytwornych dam. Otóż nie bez powodu, ponieważ kobiety posiadają wyostrzony zmysł węchu i doceniają subtelne, niepowtarzalne zmiany w smaku i aromacie, spowodowane czynnikami takimi jak pogoda, rodzaj drewna czy jakość ziemi. Oznacza to, że kobietom rozpoznawanie niuansów smaku i aromatu wina przychodzi zdecydowanie łatwiej niż mężczyznom.

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

biletów: 7
699
199
159
139
99
89
89
169
149
139
149
159
149
170
149
149
159
149
159
175
119
89
89
175
175
84
115
99
125
149
Rezerwuj online

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

© 2022 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : rentlab.pl