logo lubuskie love
   

Winny Ekspert - 3 winnice - Julia, Bachusowe Pole, Winnica w Ogrodzie

Lubuskie Winnice
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

Cena wycieczki 150 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Lubuski Winny Ekspert to trzy znakomite winnice i trzy degustacje. Jeśli myślisz, że każda winnica jest taka sama, to po tych wyjazdach zmienisz zdanie. Ale bez obaw o mocną głowę :-), degustacje przeplatane są zwiedzaniem winnicy. Nie sposób wymienić wszystkich uroków tych magicznych miejsc w kilku zdaniach. Podczas tej podróży zapraszamy do Winnicy Julia, Bachusowego Pola oraz do Winnicy w Ogrodzie. Trzy niesamowite historie, wiele smaków i wciąż ta sama pasja.. :)

Program wycieczki

Przejazd do Zielonej Góry, do jedynej w kraju winnicy, na której znajdują się miniatury obiektów winiarskich. Spacer po Winnicy Julia pomiędzy krzewami wraz z gospodarzem, który przybliży nam tradycje winiarskie w regionie. Dowiemy się jak dbać i pielegnować winne krzewy. Ile wina uzyskamy z jednego krzaka oraz jakie odmiany sa idealne w naszym regionie. Następnie degustacja win.

Przejazd do Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze, gdzie na przestrzeni ponad 30 hektarów zlokalizowane są winnice z Lubuskiego Szlaku Wina i Miodu. To prawdziwa „Polska Toskania” gdzie na stoku w promieniach słońca wygrzewają sie winogrona. Wizyta w centrum połączona z degustacją win z jednej z tutejszych winnic - Winnicy Bachusowe Pole. Dowiemy się również, kiedy zbierać winogrona,  jak wyciska się sok z winogron, kiedy należ butelkować wina oraz czy mogą one długo leżakować. 

Przejazd w okolice Cigacic, gdzie znajduje się kilkanaście przepięknych winnic. My odwiedzimy Winnice w Ogrodzie - miejsce w którym czeka nas spacer pomiędzy winnymi krzewami z przepysznym winem połączony z poczęstunkiem. Dodatkowo znajduje się tu jeden z najpiekniejszych ogrodów  w regionie, który będziemy mogli zobaczyć i przekonać się dlaczego podziwiany jest przez wszystkich odwiedzających. 

Po wizycie w winnicach, port Cigacice i odwiedzin w Przystań Tu, która znana jest w okolicy jako miejsce idealne na relaks z zimnym napojem chmielowym :-) lub lemoniadą. 

Plan jazdy

Szprotawa 11:00
Zielona Góra - 11:50 - parking Intermarche na Os. Pomorskim 
Cena wycieczki obejmuje:
  • przejazd autokarem turystycznym
  • opiekę pilota
  • opłaty drogowe i parkingowe,
  • podatek VAT
  • wizyta w winnicach (3x) wraz z degustacją wina i przekąskami

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

biletów: 7
699
199
159
139
99
89
89
169
149
139
149
159
149
170
149
149
159
149
159
175
119
89
89
175
175
84
115
99
125
149
Rezerwuj online

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

© 2022 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : rentlab.pl