Winobus do winnicy Bachusowe Pole (LCW)
Właściciele Bachusowego Pola przyznają, że podobno, gdy bóg winorośli i urodzaju chce odpocząć od miejskiego zgiełku ucieka właśnie do ich plantacji, która położona jest na wzniesieniu między Łazem a Zaborem. Bachusowe Pole to jedna z najstarszych podzielonogórskich winnic. Właścicielami są Renata i Mirosław Stępniowie, którzy cieszą się, że z każdym dniem, liczba wielbicieli napoju bogów w Polsce rośnie. Pan Mirosław od nastolatka marzył o własnej winnicy. To wszystko spełniło się w 1993 roku. Ciężka praca, doświadczenia z podróży i trud włożony w proces tworzenia wina, na pewno zadowoli każdego kto ich odwiedzi.
Dodatkowe informacje
W cenie biletu jest: przejazd autokarem, niezastąpiona opieka przewodnika na trasie do winnicy, spotkanie z winiarzem - spacer po winnicy, degustacja 3 win, zapoznanie z historią winnicy i jej specjalnościami.
Uwaga! Program wycieczki przewiduje kilkugodzinny pobyt na świeżym powietrzu. Prosimy założyć praktyczne przewiewne ubranie (przyda się sweter lub polar na wieczór:) i wygodne buty. Polecamy zaplanować wydatki na „winne pamiątki”;
WAŻNE! WINOBUSY NIE CZEKAJĄ NA SPÓŹNIALSKICH.
REZERWACJA BIELTU NIE JEST GWARANCJĄ MIEJSCA NA WINOBUSY.
TYLKO OPŁACONE ZAMÓWIENIE JEST POTWIERDZENIEM REZERWACJI MIEJSCA.
INFORMUJEMY, że NIEOPŁACONA rezerwacja biletów na Winobusy wygasa po 24h od momentu utworzenia zamówienia.
*** Drodzy miłośnicy zwierząt wszelakich! ***
Pomimo tego, że nasza firma działa w duchu Dog Friendly, to z uwagi na fakt poruszania się Autokarem informujemy, że NIE MA MOŻLWOŚCI ZABRANIA ZE SOBĄ PUPILA na wycieczki Winobusami.
UWAGA! Winiarze gościć będą Państwa w Lubuskim Centrum Winiarstwa - jedynym w Polsce "żywym" muzeum wina!!!
Niesamowita okazja, by poznać historię winiarstwa na Ziemi Lubuskiej!







