logo lubuskie love
   

Wrocław - Jarmark Bożonarodzeniowy 2020

Najpiękniejsze jarmarki świąteczne w Polsce
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

109 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Wrocław to wyjątkowe miasto, które co roku przyciąga setki tysięcy turystów. Nie tylko latem, ale także w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej. Wrocławski Rynek po raz kolejny stanie się tłem bajkowej scenerii. Zapraszamy Państwa na największy jarmark bożonarodzeniowy w Polsce. Pośród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników na odwiedzających czeka moc atrakcji i niespodzianek. Dla każdego coś wyjątkowego. Tylko z LubuskieLove!

Program wycieczki

 • Ostrów Tumski - jedno z najbardziej ulubionych miejsc we Wrocławiu. Ta najstarsza część miasta to po prostu urok i magia, która przyciąga, a każdy marzy by spotkać miejskiego latarnika w czarnej pelerynie. Most Tumski i znajdujące się na nim zabytkowe lampy gazowe wciąż są sprawne, a mieszcząca się na wyspie Katedra jest jedną z największych świątyń w Polsce i jedną z piękniejszych budowli Wrocławia. 
   
 • Stary Rynek - średniowieczne brukowane uliczki prowadzące na rynek -  jeden z największych w Europie - z gotyckim ratuszem w centrum. Wrocławski Uniwersytet, który słynie z przepięknej barokowej sali - Auli Leopoldina.
   
 • Jarmark Bożonarodzeniowy - w magicznych domkach nie zabraknie pomysłów na prezenty: ręcznie szyte maskotki, wyjątkowe ozdoby świąteczne, dekoracje z drewna, ceramika czy naturalne kosmetyki. Na smakoszy czekają przepyszne owoce w czekoladze czy hiszpanskie pączki.
   
 • „Czerwony Kapturek” i „Królewna Śnieżka” to tylko niektóre z bajek, jakie dzieci będą mogły obejrzeć w wyjątkowej oprawie w Bajkowym Lasku. Najmniejsi będą mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów z malowania bombek – w niezwykłym domku, tuż obok Świątecznego Wiatraka.
   
 • Dodatkowo polecamy w czasie wolnym możliwość zrealizowania odpłatnie takich atrakcji jak: Muzeum Pana Tadeusza, Afrykarium z ZOO, Hydropolis czy Punkt Widokowy na Sky Tower.

Co jest w cenie:
 • transport dostosowany do ilości uczestników
 • opieka pilota-przewodnika na trasie przejazdu
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • ubezpieczenie NNW
Co NIE jest w cenie:
 • atrakcje możliwe do zrealizowania odpłtanie w czasie wolnym: Muzeum Pana Tadeusza (20zł/dorosły, 10zł./dziecko z legitymacją szkolną), Hydropolis (27 zł/dorosły, 18 zł/dziecko), Afrykarum z ZOO (55 zł/dorosły, 45 zł/dziecko), Punkt Widokowy na Sky Tower (18 zł/dorosły, 12 zł/dziecko)
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00 - 17:00

Warunki:
 • Kolejność zwiedzania jest ramowa i może ulec zmianie
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

115
99
99
109
119
109
119
99
119
89
89
115
84
99
79
115
109
99
125
95
84
119

© 2020 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl