logo lubuskie love
   

ZOO Cottbus i Fabryka czekolady - wycieczka prywatna

Wycieczka prywatna
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

Cena wycieczki 175 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Lubisz podróże w małym gronie i chcesz, żeby ktoś zaplanował dla Ciebie całą wyprawę? Zbierz grupkę znajomych lub rodzinę i wybierz się z nami na wycieczkę prywatną. Będziesz miał do dyspozycji samochód osobowy lub busa z kierowcą, który pokaże Wam najciekwasze miejsca.

Program wycieczki

Fantastyczna wycieczka dla całej rodziny lub grupy znajomych, na której nikt nie będzie się nudził! Wizyta w ZOO czy Fabryce czekolady to przecież spełnienie dzieciecyh marzeń. A z wiarygodnego źródła wiemy, że nawet dorośli mają takie pragnienia. 
 • Ogród Zoologiczny w Cottbus jest rodzinnym miejscem i zachwyca kameralnością. Spotkamy tu dziesiątki gatunków zwierząt. Największe wrażenie robią majestatyczne słonie, które jedzą nam z ręki. Wyjątkowe będzie spotkanie ze słodkimi surykatkami oraz wizyta w koziej zagrodzie. Bliskie spotkania będą również z lemurami, pingwinami, pelikanami i wydrami. W ZOO znajdziemy  place zabaw, miejsca odpoczynku, punkty gastronomiczne i piknikowe. 
   
 • Fabryka czekolady Felicitas to słodkie spotkanie z przysmakiem milionów ludzi - czekoladą. Tu przez wielką szybę podejrzymy artyski przy pracy, które dekorują słodkie arcydzieła. Felicitas to także kawiarnia z ofertą przepysznych ciast i wyśmienitych lodów, sklep firmowy, a na dworze czeka nas duży, zielony teren, zagroda z kozami oraz plac zabaw.
   
 • Park i zamek Branitz w Cottbus to mistrzowskie dzieło księcia Hermanna von Pückler-Muskau, które stworzył pod koniec swojego życia. Książe miał wizję ogrodu doskonałego. Spacerując wśród pięknej przyrody będziesz mógł osobiście się przekonać czy ten wielki projekt mu się udał.
   
 • Kolejka waskotorowa w Cottbus łączy wszystkie najważniejsze atkacje  w mieście. Przejażdką ciuchcą jest frajdą dla dorosłych i dzieci, a również chwilą odpoczynku po trudach zwiedzania.
Co jest w cenie? 
 • transport dla 4 - 8 osób (samochód osobowy lub bus z kierowcą)
 • opieka pilota-przewodnika w trakcie całego wyjazdu
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • ubezpieczenie KL i NNW 
Co nie jest w cenie:
 • Kolejka wąskotorowa 4 €/dorosły, 2 €/dziecko
 • ZOO w Cottbus 8 €/dorosły, 4 €/dziecko
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00 - 18:00

Wyjeżdżamy z Zielonej Góry. Szczegółowe miejsca wsiadania uczestników wycieczki podane są już przy dokonywaniu rezerwacji wybierając przystanek.

Warunki:
 • Lubuskielove nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.
 • Kolejność zwiedzania jest ramowa i może ulec zmianie.
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00

P.S. Czy wiesz, że?
Nazwa czekolady w języku Azteków oznaczała „gorzką wodę”. Trudno się dziwić. Aztecy pili wywar z ziaren kakaowca z dodatkiem chili, kukurydzy i arnoty. Podobno niekiedy dodawali również środków halucynogennych. Taki napój nie mógł być smaczny. Dzisiaj czekoladę kochają prawie wszyscy! Słodka, pyszna, krucha, w przeróżnych kształtach! Pomoże na depresje, obudzi, doskonale połączy się z poranną kawą, a gorzka z czerwonym winem.

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

biletów: 7
699
199
159
139
99
89
89
169
149
139
149
159
149
170
149
149
159
149
159
175
119
89
89
175
175
84
115
99
125
149
Rezerwuj online

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

© 2022 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : rentlab.pl