logo lubuskie love
   

Wycieczki dla Seniorów

Nieśpiesznie i przyjemnie
Podroże dla seniora to często okazja na regenerację nadwyrężonych sił oraz szansa na poprawę ogólnego samopoczucia.. oderwanie od codziennej rutyny, która często może nas przytłaczać. Po prostu - czas na zasłużone wakacje! Każdy uwielbia poznawać, doświadczać, słuchać czy smakować, a tym wszystkim są właśnie PODRÓŻE. Podróże MAŁE i DUŻE, podróże bliskie i dalekie, podróże na miarę możliwości, na KAŻDĄ KIESZEŃ, na każdy wiek. Nasza oferta jest dla wszystkich „młodych duchem” grup zorganizowanych, Klubów, Stowarzyszeń, Kół oraz innych instytucji zainteresowanych podróżami w gronie swoich znajomych. Nasze propozycje są programami ramowymi i mogą być modyfikowane zgodnie z Państwa sugestiami. Z Nami to jest kapitalnie proste!

Co musisz zrobić by pojechać na swoją wymarzoną wycieczkę? To proste: poniżej prezentujemy kilka naszych ofert - jeśli to wciąż za mało, napisz do Nas lub zadzwoń - stworzymy program wyjątkowy i specjalnie dla Ciebie.

LubuskieLove to marka biura podróży Mega Tours, które od 24 lat zabiera Was na Wasze wymarzone wycieczki. Co roku około 15 000 zadowolonych turystów bierze udział w naszych podróżach, małych i dużych. Zorganizowaliśmy tysiące wyjazdów i ciągnie nie mamy dość! Jesteśmy doświadczeni i solidni, a do tego – uwielbiamy to co robimy! Dla naszych pilotów nie ma rzeczy niemożliwych, a w czterech naszych biurach czekają na Was doradcy, którzy odpowiedzą na każde podróżnicze pytanie. Najlepszą reklamą dla nas są Wasze opinie, Wasze uśmiechy i zadowolenie, z jakim wracacie z wyjazdów! Z nami najlepiej!

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl