logo lubuskie love
   

ENERGYLANDIA - Park Rozrywki

HIT WAKACJI!!
1
2
3
4
Zarezerwuj teraz

Cena wycieczki 130 zł

Termin wycieczki

Ile osób ?

Opis wycieczki

Jedyna nie lubuska wycieczka w ofercie, ale ...
ENERGYLANDIA
to pierwszy w Polsce Park Rozrywk z prawdziwego zdarzenia który śmiało może już konkurować ze swoimi słynnymi odpowiednikami w Niemczech. 5 stref tematycznych: bajkolandia, familijna, water park, ekstremalna i smoczy gród. Pierwsza to raj dla maluchów, urządzona w bajkowy sposób kraina, w której można spotkać m.in. krasnale oraz całą masę przyjaznych zwierzątek. Mnóstwo karuzeli, huśtawek, zjeżdżalni, a także kolejki, samochodziki oraz tor wodny z łódkami. Całość tak udekorowana, by przypominała bajkową krainę. Strefa familijna to spływ kilkuosobowymi łódkami z opcją korzystania z armatek wodnych, podróż po labiryncie Monster Attack, łagodne kolejki górskie i kolejka widokowa z panoramą parku. Strefa ekstremalna – tylko dla miłośników adrenaliny, amatorów przygody i szalonej zabawy. Tutaj znajdziecie największe i najszybsze urządzenia. W tym roku bije kolejne rekordy i w nowej strefie pojawia się największy i najwyższy na świecie drewniany coaster – ZADRA.  Energyladnia to świetna opcja dla każdego - kupujesz jeden bilet i masz nieograniczoną możliwość korzystania praktycznie ze wszystkich atrakcji udostępnionych w parku. 

Program wycieczki

 • Przyjazd do ENERGYLANDII w godzinach porannych - pierwszego w Polsce Parku Rozrywki z prawdziwego zdarzenia który śmiało może już konkurować ze swoimi słynnymi odpowiednikami w Niemczech
   
 • Bajkolandia to kraina dziecięcych pragnień. Wkraczające do niej maluchy spotykają się z postaciami ulubionych bajek. Niczym bohaterowie przygód mogą zostać pilotami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami. Znajdujące się w niej karuzele, mini coastery, autka i samolociki są niezwykle bezpieczne. 
   
 • strefa Familijna - to atrakcje przeznaczone dla całych rodzin (uwaga – na niektórych obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm). Rodzinnie można tu spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.
   
 • Water Park naśladuje tropikalną wyspę. W strefie tej można zażyć słońca, odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek, które tematycznie związane są z estetyką egzotycznych wysp.
 • Strefa ekstremalna to miejsce pełne adrenaliny i szalonych przygód dla dorosłych i młodzieży. W ofercie tej strefy dostępne jest kilkanaście ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h.
   
 • Strefa Smoczy Gród - niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. W Smoczym Grodzie na najmłodszych czeka ekscytujący Roller Coaster Frida oraz kolejka widokowa Dragon Adventure, która zabiera do magicznej krainy smoków. Smoczy Gród to podróż do średniowiecznego świata magii i smoków.
UWAGA! Wyjazd dla osób pełnoletnich lub dla rodzin z dziećmi.
 

Co jest w cenie:
 • transport dostosowany do ilości uczestników
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • ubezpieczenie NNW 
Cena wycieczki (130 zł) nie zawiera biletów wstępu do Parku - prosimy wybrać w dodatkowych dopłatach własciwy dla siebie bilet wstępu;

Orientacyjny czas trwania wycieczki: 02:50 - 01:30

Warunki:
 • LubuskieLove nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.
 • Odwołanie imprezy z powodu braku odpowiedniej ilości uczestników, może nastąpić najpóźniej na jeden dzień przed rozpoczęciem imprezy do godziny 19:00.
Uwaga!
Program przewiduje aktywny, kilkugodzinny pobyt na świeżym powietrzu i mamy nadzieje - pełnym słońcu. Warto zabrać wygodne obuwie, nakrycie głowy (kask), kremy przeciwsłoneczne.  Dla planujących piknik – przekąski, napoje, koc i wszystko, co może przydać się do relaksu.

BEZPIECZNA WYCIECZKA - COVID-19
Wszystkie nasze busy i autokary są dezynfekowane po każdym kursie, dla komfortu współpodróżnych pamiętajcie o maseczce na twarz, a o termometrach pamiętamy MY - Państwa współpraca w tym zakresie jest dla Nas nieoceniona.

Jesteś zainteresowany? Super, zapraszamy do rezerwacji

Rezerwacja

Zobacz też

119
89
89
115
84
99
79
115
109
99
125
95
84
119

© 2021 Lubuskielove.pl - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : facebros.pl